חדר-דגם-סער

מרהטים באיכות – מרהטים בשפיצר רהיטים

קצת קשה, עד בלתי אפשרי, לדמיין את חדר הילדים בלי ארון איכותי שיחזיק לאורך שנים ויכיל את כל החפצים הרבים; קשה לדמיין את חדר השינה בלי מזרון נוח המזמין להתרווח עליו באופן זה או אחר; קצת קשה, עד בלתי אפשרי, לדמיין את הבית היהודי בלי מיטות לחדר שינה, חדר ילדים ומיטות מיוחדת לכבוד האורחים, ספריה מרשימה בסלון או כל רהיט אחר.  

כך או כך או כך – כל האפשרויות מוגשות לכם במקצועיות מקסימלית ובאיכות גבוהה, בשירות מכל הלב ובנראות יוקרתית ברשת 'שפיצר רהיטים'.

'שפיצר רהיטים', היא רשת של חנויות בעלת 5 סניפים, בכל הריכוזים החרדיים בארץ. את דרכה החלה בשנת 1946 כמרפדייה לייצור מזרונים, ספות וייצור רהיטים. כאשר החזון שלה הוא – מצוינות. מהיום בו הושקה החנות, הושם דגש על איכות ועיצוב מושלם, עם מיטב החידושים, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של רמת גימור והתאמה על פי דרישת הלקוח.

היום, תוכלו למצוא ב'שפיצר רהיטים' יבוא וייצור ישיר של כל סוגי הרהיטים לכל חדרי הבית – חדרי שינה, חדרי ילדים, סלונים, מערכות ישיבה ואירוח, ארונות ספרים, ארונות הזזה ועוד. במגוון רחב של סגנונות: ריהוט מודרני, איטלקי, סטנדרטי, עתיק ויוקרתי ובמחירים הנוחים לכל כיס.

המשותף לכל הרהיטים, הוא הקפדה על איכות גבוהה במיוחד של המוצרים. כחלק מהמחויבות לאיכות, כל רהיט ורהיט עוברים תהליך של בקרת איכות. המזרנים נבדקים באופן אישי על ידי צוות החנות. הם נחתכים לחצי ופנים המזרן נבדק האם הוא תואם את מפרטו. רק אחרי שהרהיטים והמזרנים עברו את בקרת האיכות, הם מוצגים למכירה.

'שפיצר רהיטים' משנה גם את התפיסה בנוגע לרהיטים הגורסת שרהיט איכותי חייב לעלות כסף רב. בבדיקה קצרה בחנות תגלו, שאיכות לא נוגדת מחיר שווה לכל כיס.

בזכות ניסיון מצטבר של שנים והבנה עמוקה בתחום, הנהלת הרשת וצוות העובדים בסניפים יודעים להתאים את הפתרונות הנכונים לכל לקוח ולקוח, בהתאם לצרכים האישיים, מבלי להתפשר על איכות ויופי ורהיטים שיתאימו לשימוש רב ותדיר במשפחות ברוכות ילדים.

מעצבי הבית בסניפי הדגל בירושלים יושבים עם כל לקוח, בודקים את צרכיו ומעצבים עבורו את הריהוט המותאם לו, תוך התחשבות בתקציב ובטעם האישי, תוך כדי השקעת מאמצים במתן פתרונות יצירתיים כך שיינתן ללקוח מענה מושלם.

כדי לאפשר התאמה מקסימלית של המזרן לקונה, עוברים כל אנשי השירות והמכירה בחנות השתלמויות וסדנאות בתחום מדעי השינה. כך הם יודעים להתאים את המזרן ללקוח, בהתאם לגובהו, משקלו, תנוחת השינה ועוד.

ולא רק בשלב ההזמנה, מלווים את הלקוח. גם לאחר ההזמנה, עוקבים אחריה, משתדלים לעמוד בלוח הזמנים ועושים הכל על מנת שהלקוח יהיה מרוצה.

כל הסיבות הללו, מביאות לכך כי 'לשפיצר רהיטים' אלפי לקוחות מרוצים בסיעתא דשמיא. ולא פלא, שהלקוחות מצביעים ברגלים.

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

כל רכישה הופכת להמלצה

כל מי שנכנס לאחד מסניפי הרשת של "שפיצר" להתחדש ברהיט לבית מתרשם מיד מהריהוט האיכותי והמוקפד, מהמבחר הייחודי ובעיקר מהשירות המקצועי והבלתי

קרא עוד >

פתרון בדרך הגב

אם תשאלו מה צריך אדם בשביל להפיק משנת הלילה את מירב התועלת תקבלו תשובות כמו: מיטה נוחה, חדר שקט לגמרי, חושך מוחלט,

קרא עוד >

חדרי שינה

חדרי ילדים ונוער

פינות אוכל

מערכות ישיבה

ספריות

טפטים

לוגו של וואטסאפ
error: !התמונה לא להורדה
דילוג לתוכן