shutterstock_433534780

צעדים ראשונים בריהוט הבית

אם גם אתם נמצאים בתחילת התהליך של עיצוב הבית, או מחפשים מערכות ריהוט לחלקים שונים בבית, אתם בוודאי מכירים את תחושת ההצפה העולה כאשר נכנסים לחנות רהיטים או מעיינים בקטלוגים של עיצוב וריהוט. האפשרויות בלתי נגמרות, העיצובים יפים והצבעים חיים כל כך עד שפשוט אי אפשר לבחור.

אז בואו נעשה סדר.

בכל מקרה בו אתם מעוניינים להתחדש בריהוט חדש מכל סוג ואתם צריכים לבחור כעת את הרהיט המתאים בדיוק אליכם, אתם רוצים לשבת קודם כל עם עצמכם בלי אף תמונה או קטלוג ולקבל מספר החלטות חשובות, להגדיר את ציפיות העיצוב שלכם, גבולות המחיר, תכנון עתידי, ועדיפות פרקטיקה מול עיצוב.

כך למשל, במקרה של ריהוט לחדר השינה, אתם רוצים להחליט אלו פריטים הוא יכלול ומה בוודאי שלא, החליטו על קו צבעים כללי, חם, חדשני, או מתכתי. עליכם להגיע למספר תובנות אשר ינחו אתכם בדרך הקלה והיעילה ביותר לעיצוב הבית.

הצעד הבא יהיה למצוא חנות רהיטים טובה.

בבחירת החנות יהיה עליכם לשים לב לנקודות חשובות כמו טעם משותף, מחיר, שירות מקצועי ואחריות לאורך שנים, בחנות רהיטים מקצועית תמצאו מספר אנשי צוות אשר יוכלו לייעץ לכם ולתרום מניסיונם העשיר בריהוט הבית.

איש מקצוע שכזה יחשוף אתכם לעיצובים וסגנונות אפשריים, יתקן את החלקים הפחות נכונים בתכנית העיצוב שלכם ויתן לכם טיפים רבים לעיצוב נכון.

כל אדם אשר אינו מגיע מתחום העיצוב הוא בעל יכולת די מוגבלת לבניית עיצוב מנצח בצורה יעילה, גם כשמדובר בטעם אישי שלכם, משום שעיצוב מושפע בקלות רבה ממצב רוח ויתכן שמצב הרוח שמאפיין אתכם היום יוביל לעיצוב אשר בעתיד הקרוב מאד לא תאמינו כיצד בחרתם בו. איש עיצוב מקצועי המתמחה ברהיטים, מודע לדברים הללו והוא גם מצוייד בכל המידע, הטכניקות והפרקטיקות המקובלות בעולם העיצוב, הוא יעצור אתכם כשצריך וידע לתת דחיפה קדימה במקרה ויידרש.

בבחירת הריהוט המתאים לכם מומלץ לשים דגש על סגנון הבית, סגנון וגילאי האנשים החיים בו, שהרי צרכי הסלון של זוג המחתנים את אחרון ילדיהם אינו דומה לצרכיהם של זוג צעיר בתחילת החיים.

כל רהיט חדש מכניס את האמירה שלו לבית ולכן כדי שהבית לא יהפוך לדף אמירות מבולגן מומלץ מאד להישאר בקו עיצובי אחיד על מנת ליצור אווירה נקייה ומסודרת לדיירי הבית. גם אם אינכם מעוניינים כרגע לרהט מחדש את כלל הבית, עדיין כדאי מאד לרכוש את הרהיטים הבאים באותה חנות בכדי שתוכלו למצוא את הרהיטים החדשים באותו קו עיצובי הקיים בביתכם.

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

כל רכישה הופכת להמלצה

כל מי שנכנס לאחד מסניפי הרשת של "שפיצר" להתחדש ברהיט לבית מתרשם מיד מהריהוט האיכותי והמוקפד, מהמבחר הייחודי ובעיקר מהשירות המקצועי והבלתי

קרא עוד >

פתרון בדרך הגב

אם תשאלו מה צריך אדם בשביל להפיק משנת הלילה את מירב התועלת תקבלו תשובות כמו: מיטה נוחה, חדר שקט לגמרי, חושך מוחלט,

קרא עוד >

חדרי שינה

חדרי ילדים ונוער

פינות אוכל

מערכות ישיבה

ספריות

טפטים

לוגו של וואטסאפ
error: !התמונה לא להורדה
דילוג לתוכן